PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 15 008
ocen
6,3 10 1 15008
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

Natłok akcji zwrotów akcji groteskowośc humor i masa przemocy odrażającej.
Film trudno komukolwiek polecać, ale z drugiej strony patrząc na to wszystko z przymrużeniem oka było to śmieszne i rozrywkowe. Ubawiłem się nawet na tekstach "bohaterów" Film jest tak po*any, że nikomu go nie polecam, ale dostarczył mi masy przeżyć od śmiechu po strach i odrazę, a zarazem to wszystko składa się na miarę szalonego arcydzieła dla ludzi nieco po*anych. 10/10 Mimo to nie jest to film, który można polecać ludziom, którzy oczekują czegoś przyzwoitego i pouczajacej rozrywki. Tutaj są same głupoty, ale jakże to wszystko emocjonujące.

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

aj tam gadasz, czemu sie wstyd przyznac?? przeciez to kawal swietnego filmu!!, co z tego ze masa przemocy ale za to jakie aktorstwo, dialogi!! oraz staromodny swietny czarny humor ( chociaz bardzo subtelny dla niewprawionego oka to trudno dostrzec ), mi najbardziej podobala sie kreacja Forsytha jako szeryfa, jest to idealny przyklad prawdziwego msciciela- twardego madafaki, przy nim to niech sie schowa Punisher i Charles Bronson ;P

Oswaldd

Najlepszy film Roba.

ocenił(a) film na 8
grzegorz_cholewa

Wiecie co, zastanawia mnie w tym filmie czy w końcówce filmu Tiny wchodząc do domu dalej tam sobie żył czy umarł? Jak żyje to szkoda go trochę bo mówili że wrócą po niego a zginęli, biedny sam by został i na łeb jeszcze bardziej by dostał :(

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Dla mnie film był słaby, męczyłem się na nim strasznie.

ocenił(a) film na 8
wojtusd

Jak się na nim męczyłeś to po co zadałeś sobie taki trud?

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

zgadzam się. dałem aż 8/10, bo ogólnie straszny kicz i strasznie chory temat, ale groteska całkiem niezła.

ocenił(a) film na 8
Norgelus

Zastanawiam się, dlaczego ten film ma tak niską ocenę ogólną. Toż to idealny przykład horroru i kina drogi w jednym, nieczęsto spotykany na ekranie. Brutalny, ale nie nakręcony po to, żeby ową brutalnością razić. To nie kolejny "Hostel" czy "Piła", gdzie gdy pomysły się kończą, to zaczyna się rzeź. Dobra fabuła, wszystko zgrane, dobrze nakręcone, ze świetnym soundtrackiem (zakończenie, podczas którego leci "Free Bird" wbija w fotel).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones