PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 14 975
ocen
6,3 10 1 14975
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

Rob Zombie zafundował nam kolejny spektakl przemocy. Spektakl krwawy i widowiskowy. Niemniej jednak nie jest to już ten sam horror co " Dom 1000 trupów". Tym razem otrzymaliśmy kino wyższego kalibru, kino ambitne i godne polecenia nie tylko fanatykom gore. Rewelacyjnie dobrana muzyka, fantastyczne zdjęcia, ujęcia, niebudzące wątpliwości aktorstwo i co ważne klimat.Film nie nudzi. Wręcz przeciwnie, film wciąga, trzyma w napięciu, zmusza do refleksji, a momentami po prostu bawi. Całość stanowi jak gdyby groteskową odmianę klasyki "Bonnie i Clyde". Mnóstwo akcji, mnóstwo zaskakujących dialogów, budzących dreszcze scen i mnóstwo krwi.

ocenił(a) film na 6
Koneser_Kielce

Kolego a nie jestes podobnie jak ja wkur...wiony ze nasi pozal sie boze dystrybutorzy nie zakupili ani jednej kopii trzeciej czesci serii czyli 3 Z PIEKLA RODEM? Przeciez az by sie prosilo zrobic noc kina grozy DOM 1000... potem BEKARTY DIABLA a na koniec premierowo 3 Z PIEKLA RODEM. Ale czego ja sie spodziewam zyjemy w dziwnym kraju gdzie skupuje sie tylko kopie filmow ktore za granica niezle sie sprzedaly lub byly hitami a zupelnie w pompie ma sie kino niszowe... No wiem wiem sa tez kameralne male kina studyjne ktore czasem cos tam niszowego puszcza ale nie chce mi sie wierzyc ze beda tam grali 3 Z PIEKLA RODEM. Niestety pewnie pozostanie nam maly ekranik kompa i ogladanie w domu a to juz nie to samo... Pamietam jak wgniotl mnie w fotel kinowy swoim klimatem i gra aktorska HALLOWEEN1 Zombiego. Na malym ekranie efektu takiego jak w kinie nigdy sie nie da odtworzyc i pewnie wiele stracimy nie majac szansy zobaczyc w kinie 3 Z PIEKLA RODEM...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Ogromne rozczarowanie czasem dają do kin dużo gorsze filmy a tu przecież trójka będzie co najwyżej na DVD lub nawet nie.

ocenił(a) film na 5
Koneser_Kielce

a chuja sie znasz

ocenił(a) film na 8
FraniuDemonzZ

Chu*a to mało powiedziane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones