PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 15 004
oceny
6,3 10 1 15004
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

jeny maryno

ocenił(a) film na 2

Wszystko w tym filmie było słabe, złe, do chrzanu, ale najbardziej irytującym zjawiskiem w nim był śmiech jednej dziewczyny z tej szalonej rodzinki. W ogóle gra aktorów w tym filmie była niskich lotów,a zachowania bohaterów wręcz irracjonalne (np. jak policjant się znęcał nad tą trójcą świętą). Nie wiem jak można śmiać się z tego, że ktoś robi nam krzywdę. W sumie następna część horroru dorównuje do poziomu poprzedniej.Wydałam na nią 10 złoty, ale nawet nie jest tyle warta.

ocenił(a) film na 3
bober0002

Mi chodźmy ktoś zapłacił żebym to oglądał to bym się nie zgodził, chyba, że dałby dużo może byłbym skłonny zmarnować kolejne godziny...

ocenił(a) film na 7
mirekwk

moim zdaniem filmy zombiego są o nibo lepsze od tych wszystkich "krzyków" i innych badziewi takich reżyserów jak np. ves craven..... no ale to już moje zdanie :)

ocenił(a) film na 7
Zakk_Wylde

sry... niebo* miało być..............................................................

ocenił(a) film na 3
Zakk_Wylde

@Zakk Wylde - świetnie powiedziane - nieźle mnie rozbawiłeś :-), krytyk to z Ciebie nie jest i chyba nigdy nie będzie, ale w końcu nie każdy rozumie niektóre filmy i takie tandetne "coś" bez fabuły i sensu wydają mu się najlepsze (mowa tutaj o filmie Pana Zombiego). Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones