PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 15 004
oceny
6,3 10 1 15004
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

"najgorszy film jaki w zyciu widzlaem" hahahato chyba nie wiele filmow widziales. i jedyny argunment jaki podajcie, to ze idiotyczny.
a owszem film ma banalna, prostacka fabule, ale jest genialnie zrobiony, czy nie widzieliście niegdy filmu, który jest idiotyczny i marnie zrobiony? jesli widzieliście to juz sie to kłóci z waszym stwierdzeniem.
film ma dobre zdjecia, jest calkiem niezle zagrany, ma genialnie dobrana muzyke, klimat, choc nie jest to klimat horroru, ani thrillera, rob zombie ma duzo pomyslow na ciekawe sceny. no i jawiekszy plus: przmoc. nie chodzi tu o to, ze przmoc w filmie jest plusem, tylko o to, ze jesli juz jest, to powinna byc dobrze przedstawiona, zwlaszca w tego typu filmie, a to jest zrobione rewelacyjnie.

czytalem ze ostatnia scena jest szczytem beznadziei, podczas gdy dla mnie jest genialna. podobnie jak scena ucieczki przy napisach poczatkowych.

Wy chyba nie zdjaecie sobie sprawy, ze to nie jest i nie mial byc horror.
to jest chold dla kina explotation lat 70, ktore wcale nie ograniczalo sie do horrorow, krecono wtedy tez mnostwo filmow z gatunku thriller/kryminal/komedia/sensacja/dramat, ktore byly nafaszerowane ,przemoca, krwia i prostota. i ten film wg mnie niezle oddaje klimat tych filmow. i wlasnie jako taki film powinien byc odbierany.

ale niektorzy pisza tu "horror pierwsza klasa". jaki horror? co wtym bylo strasznego? kilka obrzydliwych scen? nieeee, ten film nie ma graozy i nawet nie stara sie za bardzo jej siac. cycki i przemoc nie czynia filmu horrorem.

dla mnie najwieszka wada tego filmu jest brak jakis dodatkowych watkow, co czyni fabule banalna, prostacka i niezbyt interesujknaca moemenatmi. i do tego brak dobrych dialogow[ po za kilkoma tekstami] gdyby z scenariusz zabral sie taratino, zapewne wyszedl by genialny film, a tak wg mnie jest gora na 7/10

pozdrawiam wszystkich, ale radze sie zastanowic po pierwsze nad tym , z jakiego gatunku ogladacie film, po drugie nad tym, ze wystaiajac ocene zero i pieprzac ze to najwiekszy shit jaki widzielisce, oceniacie nie tylko durna fabule ale tym samym osoby odpowidzialne za muzyke, zdjecia, dobor miejsc, pomysly na kilka dobrych scen oraz aktorow, a nikt z nich nie zasluguje na ocene 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones