PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728001}

Cześć, na imię mam Doris

Hello, My Name Is Doris
6,3 6 044
oceny
6,3 10 1 6044
Cześć, na imię mam Doris
powrót do forum filmu Cześć, na imię mam Doris

Naprawdę nie wiem, dlaczego przeszedł bez echa. Tak fajnego, sympatycznego filmu dawno nie widziałam. Były momenty wzruszenia, ale i śmiechu do łez. Muzyka w filmie genialna. Polecam :)

sandra_endoor

A gdzie można go obejrzeć chociaz z napisami lub lektorem?

cizia1981

Cześć, ja oglądam w oryginale, więc poza wypożyczalnią DVD nie wiem, gdzie można by go obejrzeć :(

cizia1981

tez poszukuje więc jeśli ktoś coś to prosże o info. na cd'a, chomik itp nie ma ani z napisami ani z lektorem, są tylko oryginały bez pl napisów

tomasz_ratajczak

Jest w sieci rip blu raya z lektorem.

tomasz_ratajczak

Na eki no.tv też jest

ocenił(a) film na 7
cizia1981

Jest już na C D A. Znajdziesz też na z a l u k a j

cizia1981

film dostępny jest na Netflixie.

ocenił(a) film na 7
sandra_endoor

No właśnie bez echa, a całkiem przyjemny i końcówka pozostawia trochę nadziei ;)

ocenił(a) film na 6
sandra_endoor

film bardzo przyjemny (: ale brat i jego żona to fatalni bohaterowie i żałuję, że nie było dla nich jakiejś "kary" za zachowanie wobec Doris.

manowce

Mylisz się na początku tak faktycznie zachowywali się strasznie ale po rozmowie brata z Doris wyszło że brat miał rację, dzięki tej rozmowie zmieniła wszystko w swoim życiu bo inaczej stała by się (może tak upodobniła do swojej matki) jak widzisz w scenie prawie końcowej nie miała żadnego żalu do niego, sam film fajny, dziwię się jak to kolega powiedział powyżej że ten film jest omijany szerokim łukiem a warto bo naprawdę dobry. Pozdrawiam :)

sandra_endoor

Tak! Przesympatyczny film, swietny balans miedzy wzruszaniem a rozsmieszaniem widza, a trafilam na niego zupelnie przypadkiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones