PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716560}
3,6 12
ocen
3,6 10 1 12

Debris Documentar
powrót do forum filmu Debris Documentar

że to najobrzydliwszy film jaki kiedykolwiek obejrzałem, a widziałem już sporo filmów gore, w tym produkcje uznawane za najbardziej zwyrodniałe filmy jakie w ogóle powstały.
Dzieło Mariana Dory, twórcy niesławnego "Melancholie der Engel". "Debris" jest porównywalnie obrzydliwe jak tamten film, ale na pewno nie aż tak brutalne i szokujące. W niektórych momentach ładna scenografia i dobry podkład muzyczny; w "Melancholie der Engel" zarówno muzyka jak i scenografia były jednak rewelacyjne.
Porównuję obydwa te filmy, bo o samym "Debris" trudno mi napisać coś bardziej konkretnego. Po prostu bardzo chory, obrzydliwy obraz bez większego sensu, przeznaczony tylko dla fanów filmowej ekstremy i to na pewno nie wszystkich. Można zobaczyć z ciekawości i jeśli ktoś chce "zaliczyć" kolejny nienormalny film.

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Długo czekałem aż ktoś w końcu oceni ten film. Mi osobiście przypadł on do gustu bardziej niż Melancholie der Engel. Ja również uważam go za skrajność w kinowej ekstremie. Vomit Gore Trilogy to przy tym produkcja Disneya!

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Nie wiem dlaczego uważacie ten film za pozbawiony sensu. Film jak najbardziej posiada treść, opowiada o chorym psychicznie człowieku który podnieca się wszelkiego rodzaju fekaliami, fetorem, brzydotą, zwłokami i wszystim tym co najbardziej obrzydliwe. Niestety kończy się to tragicznie, może nie dla bohatera ale dla jednej z okazyjnie poznanych przez niego kobiet. Film polecam ludziom o lekko porysowanej psychice a może wcale nie lekko. Pozdrawiam

stasiuvino

Brzmi zachęcająco. Pewnie się skuszę w wolnej chwili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones