Rob Zombie

Robert Barthleth Cummings

7,1
791 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rob Zombie

Bo mi Charlesa Mansona. Pewnie też rezałby jakąś reżyserską rodzinę, gdyby nie filmy i muzyka.

Woooo

I tu tkwi paradoks że ludzie którzy grają złe postaci albo tworzą np. muzykę metalową (z pewnymi wyjątkami) są z reguły potulni jak baranki a tzw. grający pozytywnych bohaterów są w rzeczywistości draniami :-)

borsuk96

To prawda... ci sprawiający złe wrażenie często są wrażliwymi spokojnymi ludźmi, oni mówią o złu a inni to robią... a z resztą Charles Manson nikogo nie zabił przede wszystkim

kryszti

Nie, on nasrał do głowy dziesiątkom małych kretynów. Tak robią Ci najlepsi. Jestem pewien, że w klasycznym procesie nikt nie byłby w stanie udowodnić nawet jednego morderstwa Hitlerowi. Akurat Manson jest złym przykładem na to, że dobrzy ludzie mogą się fascynować złem bez stawania się potworem. Co ciekawe, Manson nie epatował złem w swojej twórczości. On uważał, że to w imię dobra i imiłości.

Woooo

Przecież ja nie podałem Mansona jako przykład...jak dla mnie Hitler to zwykły polityk, mamy do niego awersję tylko dlatego bo jesteśmy polakami... Manson w sumie nie miał wyboru, nie mógł być "normalny" po tym co przeszedł w dzieciństwie, do tego życie w społeczeństwie utrudniała mu wielka inteligencja i rzeczywiście jego muzyka jakoś do mnie nie przemówiła. Jak dla mnie, pomijając te urojenia o Helter Skelter , to Manson był wrażliwym, niezwykle inteligentnym człowiekiem i do tego miał swoje godne pochwały inicjatywy jak ATWA... tylko nie przepadał za bardzo za ludźmi.

kryszti

Obawiam się o stan twojej psychiki. Domyślam się że Manson to jest wzór cnót wszelakich i biedny zagubiony człowiek.

gacek776


Moja psychika to nie Twój problem i się z tego ciesz :D Oczywiście,ze jestem chory psychicznie i to od dawna ,co więcej jestem z tego dumny i gardzę "normalnymi" ludźmi dla mnie mogą zdychać ... zadowolony ? :D

To chyba oczywiste,ze Manson to biedny zagubiony człowiek. Dla każdego myślącego człowieka przynajmniej. Wyobraź sobie,że gdybyś przeżył to co Manson, to nie byłbyś taki jaki jestes, choć pewnie takim geniuszem zła jak Manson byś nie był bo jesteś za głupi :D A co do cnót no to nie jest cnotliwy... no i co z tego? Możę i jest zły... ale jego umysł wiele leveli wyżej niż umysły 99 % tego debilnego bezrefleksyjnego społeczeńśtwa.

kryszti

Mam wrażenie że masz 15 lat i jesteś "tru" bo słuchasz kredek. Też byłem kiedyś na twoim poziomie inteligencji ale to z wiekiem przechodzi.
Widać potrzebujesz żeby cię ktoś zobaczył i myślisz że to dobry sposób.

gacek776

OJ jaki Ty przenikliwy i w ogóle... mam 22 lata w wieku 15 lat jeszcze byłem naiwnym głupim dzieckiem i wtedy raczej byłem na Twoim poziomie inteligencji. Jeżeli uważasz że wszystko co piszę jest bezsensowne to się nie wychylaj bo to za dobrze o Twoim intelekcie nie świadczy.

gacek776

Co niby jest tym dobrym sposobem? Bo nie rozumiem... Toć chyba nie myślisz żę się jakoś wczuwam w pisanie w internecie, gdybym się za bardzo wczuwał to bym chyba zawału dostał w kontakcie z idiotami

Woooo

mi Jezusa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones