Rob Zombie

Robert Barthleth Cummings

7,1
791 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rob Zombie

Facet potrafi robic swietne klimatyczne filmy z naprawde rewelacyjna muza w tle i jestem tego
pewien ze ROB ZOMBIE by zrobil o wiele lepiej remake EVIL DEAD niz ALVAREZ... Szkoda ze
ZOMBIE nie dostal takiej szansy ;(

punisher822_filmweb

Rob Zombie i bracia Raimi i Campbell to pasjonaci ,nie grubi biznesmeni którzy chcą łatwej kasy tylko prawdziwi maniacy psychodelicznego horroru i są królami swoich dziedzin. Jednak po obejrzeniu nowego Evil Dead jestem w pełni zadowolony. To najlepszy horror od baaardzo dawna i zachwycił mnie własnie swoim gęstym klimatem ,tym ,że od pierwszej sceny do końca ma klimat i nie ma nawet jednego elementu humorystycznego ,czy innego rozładowywania napięcia. Non stop hardcore. I dlatego śmiało kupię ten film na DVD. Rob ma swoje filmy i niech je robi po swojemu. Evil Dead w jego wykonaniu byłby za bardzo podobny do oryginału ,albo zbyt przepsychodelizowany. Chociaż przyznaję ,oni powinni się spotkać i coś razem stworzyć ,ale coś nowego. A na pewno byłby to majstersztyk.

Ottiss14

Kazdy ma prawo lubic co innego. Tobie sie nowy EVIL DEAD podoba a mnie bardzo zawiodl glownie przez kiepska gre aktorow dziwnie napisany scenariusz i na maxa bezplciowo ukazany motyw zaklecia budzacego demonu z glebi lasu... Naprawde brakowalo mi tego ze nowy EVIL DEAD bedzie tak scenariuszowo bliski orginalowi jak nowy KOSZMAR Z ULICY WIAZOW. Mi osobiscie wiele zabraklo w EVIL DEAD abym byl zachwycony. PS.A CO DO ROBA ZOMBIE TO ON RACZEJ SIE NIE BAWI W ROBIENIE FILMOW Z INNYMI REZYSERAMI I ROBI FILMY PO SWOJEMU. NIE WIEM CZY WIDZIALES ALE R.ZOMBIE ZROBIL SWIETNY NOWY FILM PT."LORDS OF SALEM" GDZIE POZIOM PSYCHODELII W POLACZENIU Z NAPRAWDE SWIETNA SCIEZKA DZWIEKOWA ROBI WRAZENIE...WIDAC ZE W TYM FILMIE R.ZOMBIE ZROBIL CHOLD W STRONE DZIECKA ROSEMARY I DZIEWIATYCH WROT... Polecam...

punisher822_filmweb

Film widziałem wczoraj i mam mieszane uczucia. Rob potrafi ryć banię ,to na pewno ,ale film się trochę dłużył. Niemniej na pewno trzeba zobaczyć co najmniej raz ,jeśli jest się miłośnikiem gatunku.
Rob nie bawi się na razie w robienie filmów z innymi reżyserami jako reżyserami ,ale może napisać scenariusz , Bruce może zagrać np. główną rolę ,a Raimi zająć się realizacją. Albo odwrotnie.
Co do Evil Dead to według mnie rimejki które są zbyt bliskie oryginałowi wychodzą żałośnie ,chociażby The Thing.
Nie należy traktować tego jako rimejku ,a właściwie jako kontynuację ,albo reboota ,tym razem gęstego i na serio.
Ponoć jeśli film sporo zarobi to zrobią rimejk Armii Ciemności ,tak powiedział Bruce. Ciężko to sobie wyobrazić ,ale jeśli film będzie tak udany (choć na pewno dużo trudniejszy) co nowy ED to może otworzyć nowe drzwii przed ekipą Bruce'a prowadzące na tron króla horroru.

Ottiss14

Po1 THE THING to byl prequel a nie remake bo akcja dziala sie przed tym co bylo w THE THING Carpentera. Nie ma co porownywac prequela do remake'u. Mi prequel THE THING bardzo sie podobal a szczegolnie swietnie ukazano lata 80te z najdrobniejszymi szczegolami... A po2 EVIL DEAD to byl prawdziwy remake i nie wazne bylo to ile on zarobi bo plany ARMII CIEMNOSCI 2 Sam Raimi mial od dawna. Czytalem z nim wywiad i wkrotce chce sie zabrac za pisanie scenariusza do ARMII CIEMNOSCI2 i z tego co mowil BRUCE CAMPBELL na 95% zagra w tym filmie wiec jes dobrze i nie zapomnij ze nowy EVIL DEAD byl filmem gdzie Sam Raimi malo sie mieszal w ta produkcje... Pierwsze skrzypce gral ALVAREZ a filmografia S.Raimi znam doskonale i od poczatku do konca nowego EVIL DEAD nie czulem w tym filmie jego reki. Bede to powtarzal do konca ze ALVAREZ tak samo spapral robote jak BAYER nowa wersje KOSZMARU Z ULICY WIAZOW....

punisher822_filmweb

The Thing był niby prequelem ,ale był tak naprawdę rimejkiem jedynki.
Co do Armi Ciemności ,rimejku lub kontynuacji to tak czy inaczej ważne ile Bruce zarobi na ED bo skąd ma wziąć na to pieniądze?

Ottiss14

Jaki BRUCE? Nowy EVIL DEAD wyrezyserowal FEDE ALVAREZ a SAM RAIMI mu sie nie mieszal do rezyserki i jak RAIMI w wywiadzie mowil dal ALVAREZOWI wolna reke aby zrobil wszystko po swojemu. SAM RAIMI byl tylko producentem i nawet nie mial wplywu na scenariusz. A jesli chodzi o nowy EVIL DEAD to juz zarobil blisko 70 milionow dolarow na calym swiecie a kosztowal 17 mln.wiec sukces kasowy odniosl. I naprawde to by nie bylo istotne czy nowy EVIL DEAD poniesie kleske finansowa czy nie ARMIA CIEMNOSCI2 i tak by powstala bo S.RAIMI od dawna zabiera sie za pisanie scenariusza a potem produkcje. Nowy EVIL DEAD a ARMIA CIEMNOSCI2 to zupelnie inna para kaloszy nie majaca z soba nic wspolnego i pamietaj o tym na przyszlosc...

punisher822_filmweb

"Nowy EVIL DEAD a ARMIA CIEMNOSCI2 to zupelnie inna para kaloszy nie majaca z soba nic wspolnego"- oj tego nie był bym pewien. Raz zapowiedziach była mowa o spin-offie, o filmie który ma łączyć nową serię Evil Dead z starą (czytaj Army of Darkness).

punisher822_filmweb

Taki Bruce ,że to on jest producentem ,więc to on ma mieć kasę a nie nikt inny...pamiętaj o tym na przyszłość.

punisher822_filmweb

Rob Zombie i Sam Raimi jakby stworzyli razem film to by chyba najbardziej kasowy horror świata byłby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones