Rob Zombie

Robert Barthleth Cummings

7,1
791 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rob Zombie

Koles ma zajeb.....zryty beret....:) Jego filmy trzeba oglądac z baaardzo dużym dystansem. Fakt faktem ze ma talent i strasznie krwawą fantazje :P

biesoir

Zajebisty muzyk, szczególnie solo

biesoir

jest świetny ,...niezła wyobraźnia, niezły muzyk, niezłe nazwisko ,inni niż wszyscy bardzo oryginalny człowiek z oryginalną wyobraźnią

Lydia_16

i choć na pierwszy rzut oka się nie wydaje, jego filmy (dom 1000 trupów, bękarty diabła)
nie są proste w odbiorze- tylko niedojrzały widz może docenić ich prawdziwy urok
pozdrawiam :)

tomus1125

Rob to człowiek bardzo charakterystyczny. Ma pasję, styl i dużą wyobraźnię. Do tego jego żona Sheri (uwielbiam babkę) ;) Razem tworzą kapitalny duet i od kilku lat im kibicuję (i czekam na Roba bo kiedyś chyba do nas zawita wreszcie).

Paulina_1108

miło że ktoś się ze mną zgadza...
aż normalnie postawię Ci browarka na koncercie, na którym na pewno mnie także nie zabraknie

tomus1125

Przypomnę Ci o tym kiedy dojdzie do koncertu ;)
Swoją drogą który film Roba według Ciebie najlepszy? U mnie "Devil rejects" wygrywa nieznacznie z "House of 1000 corpses" i niedocenianym "Halloween 2"

Paulina_1108

"Dom 1000 trupów" moim zdaniem zamiata wszystko :)
jednak przede wszystkim cenię Go jako muzyka....
ekarty też mi się podobały, scenka w motelu (czy co to tam było :P ) zrobiła na mnie spore wrażenie, a na końcu chciało mi się płakać (nie będzie kontynuacji :C )

tomus1125

Osobiście zaczęłam od filmów, ale kiedy poznałam jego solowe albumy (i te z White zombie) to nie było odwrotu i do dziś maniakalnie słucham :) I te teledyski! No normalnie uwielbiam gościa :D
Dobrze, że są ludzie, którzy myślą podobnie :)
Niedługo "Lords of salem". Zaostrzam zęby :)

Paulina_1108

heheh
Lords of salem zapowiada się serio dobrze...
ale to już kino z wyższej pułki niż "Dom..." ;)

biesoir

No cóz więc chyba ja mam wrodzony ten dystans od Doma 100 trupów się jaram przeogromnie każdą jego produkcją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones